Pro stále mladého elegána

Již od dávných dob se zástupy alychmistů snažily najít lektvar dlouhověkosti nebo dokonce nesmrtelnosti. Takovou recepturu se do dnešních dob nikomu najít nepovedlo, avšak díky intenzivnímu výzkumu se nám podařilo získat poznatky, na základě kterých jsme mohli vyvynout přípravky, které s projevy stárnutí učinně bojují.

Skladem
Kód: DS99987698
11 999 Kč

 

 

 

Mladší vyzáž, kterou máte na dosah 

Pečlivě jsme zvážili a vybrali to nejlepší pro Vaší pleť. V setu naleznete přípravky, které Vám pomohou s čištěním, výživou a širokou péčí o pleť. Nezapomněli jsme ani na holení a proto je v balíčku jak krém na holení, tak balzám po holení.

 

ageLOC LumiSpa

Kosmetický nástroj, který posouvá čištění pleti na úplně jinou úroveň. Na rozdíl od podobných přípravků, byl tento přípravek klinicky testován a bylo prokázáno, že pleť je po použití prozářená a váš přirozený mikrobiom nedotčený.

Zařízení ageLOC LumiSpa je navržené pro pohodlný úchop a měkká, univerzální silikonová hlavice, poháněná technologií LumiSpa two-sense motion pro optimální aplikaci a jemné vmasírování látek do pleti a důkladné čištění. Automatické monitorování používání a inteligentní signalizace při nesprávném použití, či sdělení, že je čas přejít do jiné části Vašeho obličeje. Samozřejmostí je také plná vodotěsnost, která Vám umožní zařízení používat pohodlně, například i ve spše. Po použití ho stačí zařízení usadit zpět do nabíjecí kolébky, aby bylo zařízení plně připraveno pro příští použití. 

 

Dividends - sada pro perfektní oholení

Holení. Nedá se mu vyhnout, ale co kdybyste z něho dokázali udělat víc než jen holení? S kombinací holícího krému a balzámu na holení se stane z ranní péče zážitek. Díky mimořádné péči vytěžíte maximum z času, který stávíte u zrcadla a budete dokonale připraveni na Váš den.

Dividends Shave Cream Vám zajistí zvládnutí čištění, peeling a výživu v jednom jediném kroku. Tato koncentrovaná pěna jemně odstraňuje nečistoty i maz a zároveň optimalizuje pohyb břitvy po tváři. Pleť po holení vypadá skvěle a je jemná na dotek. Krémové složení umožňuje hladké, příjemné oholení, které pomáhá omezit podráždění pleti během a po holení.

Dividends Aftershave Balm je lehký balzám se kterým dosáhnete měkčích a jemnějších vousů. Zároveň také nebudou natolik patrné a především po oholení a aplikování balzámu si uchováte déle efekt čerstvého ranního oholení, což se pozitivně projeví i na tom, že Vaše tvář zůstane déle hladká.

 

 

 

 

Zpět do obchodu