Pro dokonale oholeného kavalíra

Jedním tahem porovnat divoké strniště a přetvořit jej v planinu. Opláchnout a nanést balzám po holení. To je již zažitá rutina každého kavalíra, který si dává záležet na své precizně oholené tváři. Avšak co kdyby se tato rutina stala prémiovým zážitkem, ze kterého budete mít radost a zároveň bude vždy končit perfektním oholením?

Skladem
Kód: DS99987700
3 199 Kč

 

 

 

Jak dosáhnout dokonalého oholení?

To je otázka, která již bezpochyby potrápila nejednoho muže. Právě proto jsme sestavili balíček, který adresuje přímo otázku perfektního oholení. S tímto setem dosáhnete vždy perfektně hladké tváře s dlouhým efektem ranního oholení.

 

Prémiový holicí strojek - Captain Fawcett Limited

Opravdová špička tradičního mokrého holení dostupná všem moderním dobrodruhům. Dokonalé vyvážení těla strojku, tak aby perfektně padnul do ruky a zajistil, že bude radost jej používat. Rukojeť imituje povrch slonoviny a lesklé chromové části dodávají punc luxusu. V balení je dodáván jeden břit, avšak strojek je kompatibilní s široce dostupnými břity na trhu, doporučovanou volbou jsou břity Gillette Mach 3.

Společně s holícím strojkem v balení naleznete také krásné ručně vyrobené kožené pouzdro prvotřídní kvality ve kterém můžete svůj holící strojek uložit a zajistit pomocí pojistného mosazného kolíku.

 

Dividends - sada pro perfektní oholení

Holení. Nedá se mu vyhnout, ale co kdybyste z něho dokázali udělat víc než jen holení? S kombinací holícího krému a balzámu na holení se stane z ranní péče zážitek. Díky mimořádné péči vytěžíte maximum z času, který stávíte u zrcadla a budete dokonale připraveni na Váš den.

Dividends Shave Cream Vám zajistí zvládnutí čištění, peeling a výživu v jednom jediném kroku. Tato koncentrovaná pěna jemně odstraňuje nečistoty i maz a zároveň optimalizuje pohyb břitvy po tváři. Pleť po holení vypadá skvěle a je jemná na dotek. Krémové složení umožňuje hladké, příjemné oholení, které pomáhá omezit podráždění pleti během a po holení.

Dividends Aftershave Balm je lehký balzám se kterým dosáhnete měkčích a jemnějších vousů. Zároveň také nebudou natolik patrné a především po oholení a aplikování balzámu si uchováte déle efekt čerstvého ranního oholení, což se pozitivně projeví i na tom, že Vaše tvář zůstane déle hladká.

 

Obvzláště při cestování pak přijde vhod stylová toaletní taštička disponující velkým úložným prostorem.

 

Vše zabaleno v luxusním dárkovém balení a zajištěno tak, aby k Vám vše dorazilo bez komplikací.

Zpět do obchodu