Pro gentlemana s okouzlujícím úsměvem

Vyčistit zuby, upravit vousy a na ruku upnout hodinky. Nový den může začít. Každý ví, že při prvním dojmu je vizáž věcí, kterou je potřeba mít zpracovanou do detailu. Charisma a pevný stisk je hned druhým krokem. Pravý gentleman musí umět zazářit.

Skladem
Kód: 0011
2 499 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Záruka: 2 roky

 

 

 

Ranní hygiena na vyšší ůrovni

Co takhle posunout každodenní rutinu na vyšší úrovveň? S kosmetickým balíčkem pro dokonalé oholení a zářivý úsměv to bude hračka. Navíc společně s prémiovou cestovní taštičkou a vše zabalené v luxusním dárkovém balení.

 

Dividends - sada pro perfektní oholení

Holení. Nedá se mu vyhnout, ale co kdybyste z něho dokázali udělat víc než jen holení? S kombinací holícího krému a balzámu na holení se stane z ranní péče zážitek. Díky mimořádné péči vytěžíte maximum z času, který stávíte u zrcadla a budete dokonale připraveni na Váš den.

Dividends Shave Cream Vám zajistí zvládnutí čištění, peeling a výživu v jednom jediném kroku. Tato koncentrovaná pěna jemně odstraňuje nečistoty i maz a zároveň optimalizuje pohyb břitvy po tváři. Pleť po holení vypadá skvěle a je jemná na dotek. Krémové složení umožňuje hladké, příjemné oholení, které pomáhá omezit podráždění pleti během a po holení.

Dividends Aftershave Balm je lehký balzám se kterým dosáhnete měkčích a jemnějších vousů. Zároveň také nebudou natolik patrné a především po oholení a aplikování balzámu si uchováte déle efekt čerstvého ranního oholení, což se pozitivně projeví i na tom, že Vaše tvář zůstane déle hladká. 

 

 

AP24 - bělící pasta a kartáček

Krásný úsměv dokáže na okolí udělat skvělý dojem - no a právě tohoto dojmu můžete dosáhnout s bělící pastou AP24 v kombinaci se speciálním kartáčkem navrženým právě pro dokanlou souhru těchto dvou produktů.

Zubní pasta AP24 obsahuje mimo jiné i fluoridy, které jsou důležité, protože posilují naši zubní sklovinu a významně zpomalují růst bakterií. Od generických past ji odlišuje především její bělící účinek, kdy i po relativně krátkém používaní zuby viditelně zesvětluje. Je velmi účinná v bránění vzniku plaku i kazu, přičemž jemné vanilkovo-mátové tóny osvěží dech a posknou dlouhotrvající pocit čistoty jako po vyčištění zubů

Zubní kartáček AP24 s trojnásobným čistícím účinkem a speciálně navrženou konstrukcí pro použití s výše zmiňovanou pastou. Tři typy vláken (dvouvrstvé, reliéfní, zužující), kde každé má svou dedikovanou funkci a specifický účinek. Díky měkkým vláknům je čistění jemně, avšak účinné.

 

Obvzláště při cestování pak přijde vhod stylová toaletní taštička disponující velkým úložným prostorem.

 

Vše zabaleno v luxusním dárkovém balení a zajištěno tak, aby k Vám vše dorazilo bez komplikací.

Zpět do obchodu