Pro muže myslícího na své zdraví

Ač to častokrát tak může vyznít, být zdravý rozhodně neznamená pouze nebýt nemocný. Pokud se člověk o své zdraví dobře stará, je mnohem energičtější, má větší chuť do života a pozitivita z něj vyloženě sálá. 

Skladem
Kód: 0021
6 999 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Záruka: 2 roky

 

 

 

Zdraví život začíná u správných stravy

Život je dar a proto bychom si ho měli užívat planými doušky co nejdéle. Dnešní společenské normy jdou častokrát naproti stylu života, který pro nás není moc dobrý a našemu zdraví nesvedčí, o to horší potom je, že takové návyky jsou často chápány jako norma. Sestavili jsme balíček přímo pro ty, kteří se k životu chtějí postavit čelem a začít žít zdravěji. Ačkoliv nic z toho co naleznete v balířku nemůže nahradit zdravé stravování natož celkový pohled na zdravý životní styl, jedná se o výběr prduktů, které Vám pomohou vysněného cíle dosáhnout a podpoří Vás.

 

Nápoj JVi

Chcete získat chuť do života?

Pak vyzkoušejte JVi a nalijte si trochu „joie de vivre”!

JVi je nápoj obsahující lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky. Nejkvalitnější evropské druhy ovoce a zeleniny společně se vzácnými plody kustovnice čínské, rakytníku a aceroly tvoří kouzelný mix, který skvěle chutná a dodává energii, která bude motorem Vašich dní. Tento nápoj je skvělým zdrojem vitamínu C, který pomáhá optimalizovat ochranu před oxidací, podporuje fungování imunitního systému a pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci pokožky. JVi je Vaším ideálním spojencem podporujícím zdravé stravování a životní styl.

 

LifePak+

Kdo si chce celý život udržet zdraví, musí začít u správné stravy. Kvalitní vyvážená strava obsahuje makroživiny (tuky, bílkoviny, sacharidy) a mikroživiny (vitamíny a minerální látky), aby splňovala potřeby lidské výživy. Věda v posledním desetiletí udělala velký pokrok při zkoumání a zdůrazňování zdravotních benefitů těchto živin. Tyto poznatky poté byly zužitkovány při vývoji doplňku stravy LifePak+, který obsahuje vitamíny, minerální látky a rostlinné výtažký. Tento produkt cílí na různé funkce těla, tak aby Vám pomohl cítit se každý den co nejlépe.

 

MarineOmega

Jedná se o potravinový doplněk s bohatým obsahem mastných kyselin omega-3, konkrétně s kyselinou eikosapentaenovou (EPA) a kyselinou dokosahexaenovou (DHA). EPA a DHA pocházejí z krilového a rybího oleje a zajišťují dávku 1 400 mg mastných kyselin omega-3 denně.

 

Součástí je také balení výběrových čajů.

 

Vše zabaleno v luxusním dárkovém balení a zajištěno tak, aby k Vám vše dorazilo bez komplikací.

 

Zpět do obchodu